czwartek, 24 kwietnia 2014

Styl country.

Styl country!
W tym poście chciałam się skupić na modzie Dzikiego Zachodu ,zapewne wszystkim wam znanym.Osobiście uwielbiam  ta modę .Pokazuje ona jak można połączyć  przeszłość z przyszłością ,bez problemu.Styl  country skupia się głownie na kolorach brązu,beżu,bieli  i nieodstępnym dodatkiem oczywiście musi być  jeans.Jak widać na poniższych  fotografiach ,jest to moda bardzo seksowna,podkreślająca kobiece kształty,wręcz namiętna,idealna na lato.
Mam nadzieję w  Polsce też niedługo zacznie się pojawiać i  wzbogacimy nasz  świat mody.Gorąco zachęcam do komentowania i przekazywania swoich pomysłów,zapewne macie ich wiele .Pozdrawiam :*





Heeej ,piękni :* !!!  Dziś znowu powtórka z rozrywki ,mega bolące nogi ,przepiękna pogoda i  tylko wspomnienie z     drugiej części  egzaminu czyli matmy i ścisłych .Chyba nie poszło mi aż tak źle ,przynajmniej mam taką nadzieję :/ .Po powrocie do domu musiałam się oczywiście odstresować i zjeść coś pysznego ,w związku z tym usmażyłam PANCAKES  czyli naleśniki po amerykańsku,jak już wspomniałam  w pierwszym poście na moim blogu  uwielbiam tamtejsza kuchnię i nie tylko.Mam  nadzieje ze wam się spodobały i po komentujecie troszeczkę ,będzie   mi bardzo miło .I oczywiście nie może  zabraknąć tych pięknych xd fotografi !

środa, 23 kwietnia 2014

 No i pierwszy dzień egzaminów  za nami,w sumie nie było aż tak źle,wręcz przeciwnie .I ta świadomość o 9 rano kiedy myślisz ze teraz 400 tyś   twojego rocznika  pisze ten sam test, niezapomniana . Oczywiście nie mogło zabraknąć bolących nóg po butach na koturnie,ledwo wróciłam do domu.Choć  miałam ochotę  kupić sobie   wyższe i ogólnie trochę ładniejsze . A o to fotki :)

wtorek, 22 kwietnia 2014

Tak na początek

Hello everyone
W ostatnim czasie  zastanawiałam się  co bym mogła zacząć  robić nowego w swoim  życiu,myślałam co lubię wykonywać  i co mi najlepiej wychodzi.Doszłam do wniosku  że jedną z moich pasji jest gotowanie,ale nie takie zwykłe ,nudne,codziennie dania,desery itp.
Interesuje się  m.in. kulturą Stanów Zjednoczonych ,osobiście mam bzika na punkcie tamtego świata ,ludzi,muzyki,filmów,sportu itp.
Niedawno  wpadłam na pomysł by upiec  american cookies.Oczywiście nie wyszły takie same, ponieważ jakość i smak składników  jest inna jak tam,ale po za tym  chyba wyszły mi niezłe :)