czwartek, 24 kwietnia 2014

Styl country.

Styl country!
W tym poście chciałam się skupić na modzie Dzikiego Zachodu ,zapewne wszystkim wam znanym.Osobiście uwielbiam  ta modę .Pokazuje ona jak można połączyć  przeszłość z przyszłością ,bez problemu.Styl  country skupia się głownie na kolorach brązu,beżu,bieli  i nieodstępnym dodatkiem oczywiście musi być  jeans.Jak widać na poniższych  fotografiach ,jest to moda bardzo seksowna,podkreślająca kobiece kształty,wręcz namiętna,idealna na lato.
Mam nadzieję w  Polsce też niedługo zacznie się pojawiać i  wzbogacimy nasz  świat mody.Gorąco zachęcam do komentowania i przekazywania swoich pomysłów,zapewne macie ich wiele .Pozdrawiam :*





2 komentarze:

  1. Nie słyszałam o takim stylu , ale zaciekawił mnie , a wręcz zafascynował jak na pierwszy raz :)
    http://alicji-pasja.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja to tam lubie taki styl .
    http://teenluxy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń