No i pierwszy dzień egzaminów za nami,w sumie nie było aż tak źle,wręcz przeciwnie .I ta świadomość o 9 rano kiedy myślisz ze teraz 400 tyś twojego rocznika pisze ten sam test, niezapomniana . Oczywiście nie mogło zabraknąć bolących nóg po butach na koturnie,ledwo wróciłam do domu.Choć miałam ochotę kupić sobie wyższe i ogólnie trochę ładniejsze . A o to fotki :)


Ładne! Jeszcze 2 dni. Jakoś przeżyjemy. ;)
OdpowiedzUsuńŚliczne zdjęcia z nagłowka.
Co powiesz na wspólną obserwację?Ja już i czekam na rewanż.:)
red-apple-blog.blogspot.com
Dziękuję i nie ma sprawy :*
Usuńsliczne buty ;) powodzenia jutro :)
OdpowiedzUsuńdesi-deedi.blogspot.com
Dzięki ,ok ;)
Usuń