Heeej ,piękni :* !!! Dziś znowu powtórka z rozrywki ,mega bolące nogi ,przepiękna pogoda i tylko wspomnienie z drugiej części egzaminu czyli matmy i ścisłych .Chyba nie poszło mi aż tak źle ,przynajmniej mam taką nadzieję :/ .Po powrocie do domu musiałam się oczywiście odstresować i zjeść coś pysznego ,w związku z tym usmażyłam PANCAKES czyli naleśniki po amerykańsku,jak już wspomniałam w pierwszym poście na moim blogu uwielbiam tamtejsza kuchnię i nie tylko.Mam nadzieje ze wam się spodobały i po komentujecie troszeczkę ,będzie mi bardzo miło .I oczywiście nie może zabraknąć tych pięknych xd fotografi !


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz