czwartek, 24 kwietnia 2014

Heeej ,piękni :* !!!  Dziś znowu powtórka z rozrywki ,mega bolące nogi ,przepiękna pogoda i  tylko wspomnienie z     drugiej części  egzaminu czyli matmy i ścisłych .Chyba nie poszło mi aż tak źle ,przynajmniej mam taką nadzieję :/ .Po powrocie do domu musiałam się oczywiście odstresować i zjeść coś pysznego ,w związku z tym usmażyłam PANCAKES  czyli naleśniki po amerykańsku,jak już wspomniałam  w pierwszym poście na moim blogu  uwielbiam tamtejsza kuchnię i nie tylko.Mam  nadzieje ze wam się spodobały i po komentujecie troszeczkę ,będzie   mi bardzo miło .I oczywiście nie może  zabraknąć tych pięknych xd fotografi !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz