Styl country!
W tym poście chciałam się skupić na modzie Dzikiego Zachodu ,zapewne wszystkim wam znanym.Osobiście uwielbiam ta modę .Pokazuje ona jak można połączyć przeszłość z przyszłością ,bez problemu.Styl country skupia się głownie na kolorach brązu,beżu,bieli i nieodstępnym dodatkiem oczywiście musi być jeans.Jak widać na poniższych fotografiach ,jest to moda bardzo seksowna,podkreślająca kobiece kształty,wręcz namiętna,idealna na lato.
Mam nadzieję w Polsce też niedługo zacznie się pojawiać i wzbogacimy nasz świat mody.Gorąco zachęcam do komentowania i przekazywania swoich pomysłów,zapewne macie ich wiele .Pozdrawiam :*






Nie słyszałam o takim stylu , ale zaciekawił mnie , a wręcz zafascynował jak na pierwszy raz :)
OdpowiedzUsuńhttp://alicji-pasja.blogspot.com/
Ja to tam lubie taki styl .
OdpowiedzUsuńhttp://teenluxy.blogspot.com/