wtorek, 22 kwietnia 2014

Tak na początek

Hello everyone
W ostatnim czasie  zastanawiałam się  co bym mogła zacząć  robić nowego w swoim  życiu,myślałam co lubię wykonywać  i co mi najlepiej wychodzi.Doszłam do wniosku  że jedną z moich pasji jest gotowanie,ale nie takie zwykłe ,nudne,codziennie dania,desery itp.
Interesuje się  m.in. kulturą Stanów Zjednoczonych ,osobiście mam bzika na punkcie tamtego świata ,ludzi,muzyki,filmów,sportu itp.
Niedawno  wpadłam na pomysł by upiec  american cookies.Oczywiście nie wyszły takie same, ponieważ jakość i smak składników  jest inna jak tam,ale po za tym  chyba wyszły mi niezłe :)





1 komentarz:

  1. Wygladaja naprawde mega apetycznie ^^
    Tez ostatnio je robilam
    http://teenluxy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń